Choď na obsah Choď na menu
 


Kto bol na nedeľných stretnutiach  v rokoch  1998 – 2000

Piliere  klubovej  činnosti  tvoria  okrem iného  aj  nedeľné  stretnutia,  ktoré  sa konajú  pravidelne  1-krát  v mesiaci  okrem  prázdnin.  Účasť  všetkých  je  vždy  vítaná a veríme, že v nej budete pokračovať aj naďalej ku prospechu seba i  ostatných.

V roku 1998 sme sa stretli 9-krát. Všetkých stretnutí sa zúčastnila len Anzelma Hlôšková, ktorá sa tak stala našou najaktívnejšou členkou. Z ostatných je  potrebné pochváliť mimonitranov Jozefa Bezáka /7x/ a Ľubomíra Horala /3x/. Nitrania  sa zúčastnili na stretnutiach v tomto poradí: Ján Jahn /7x/, Libor Ulrych /6x/, Jozef Pagáč /6x/, Vladimír Majerčík /5x/, Vladimír Libant  /4x/, Miroslav Antala /4x/, Peter Koppal /2x/.

V roku 1999 sme sa stretli 10-krát. Všetkých stretnutí sa opäť zúčastnila Anzelma Hlôšková, ku ktorej sa pridal Miroslav Antala. Obaja sa tak stali najaktívnejšími členmi. Dochádzajúci majú opäť naše  uznanie. Na stretnutia prišli Miroslav Horal  /7x/, Jozef Bezák /6x/ a Ľubor Horal /5x/. Nitrania tiež nezaostali. Ján Jahn /9x/, Jozef Pagáč /7x/, Nikola Ivanov /7x/, Vladimír Libant  /5x/, Libor Ulrych /5x/, Ľuboš Zelný /3x/, Vladimír Majerčík /3x/, Steva Gregová /2x/, Spasov Spas /2x/ a Boris Grego /2x/.

V roku 2000 sme sa stretli 9-krát. Všetkých deviatich stretnutí sa opäť zúčastnila Anzelma Hlôšková, verný jej zostal Miroslav Antala a túto zostavu doplnil Ján Jahn. Najaktívnejších členov teda pribúda. Z mimonitranov si výborne viedol Jozef Bezák /7x/, Miroslav Horal a Ľubor Horal prišli žiaľ len 1-krát. Nitrania sa zúčastnili nasledovne: Jozef Pagáč /7x/, Nikola Ivanov /7x/, Spasov Spas /7x/, Vladimír Libant /3x/, Libor Ulrych /3x/, Ľuboš Zelný /3x/, Steva Gregová /1x/ a Boris Grega /1x/.

Z uvedeného prehľadu je vidieť, že aktivita členov GEO-klubu je veľmi pekná, čo svedčí o hlbokom a úprimnom vzťahu k neživej prírode a jej krásam.